Havi Helyzet - Fiatalok szerepe a döntéshozatalban

Tisztelettel meghívjuk a Nemzeti Ifjúsági Tanács és az Új Nemzedék Nyíregyházi Közösségi Tér által szervezett Havi Helyzet című rendezvényre, melynek fő célja, hogy a megyében és a városban élő fiatalok hallassák a hangjukat és képviselhessék az érdekeit a felnőttek világában. Soron következő témánk, a fiatalok szerepe a döntéshozatalban.

A Havi Helyzetek során a fiatalok kérdéseket tesznek fel a megye, a város közéleti személyeinek és szakembereiknek, és a feltett kérdésék, témakörök mentén vitatják meg az őket is érintő problémákat. A találkozások alkalmával (vitaestek) szeretnénk a fiatalokat ösztönözni a demokratikus magatartásformák elsajátítására, lehetőséget biztosítani vita kultúrájukat fejlesztésére, elősegítve a fiatalok aktív polgári részvételét helyi szinteken.

A program időpontja és helyszíne:

Új Nemzedék Nyíregyházi Közösségi Tér

4400 Nyíregyháza, Keskeny utca 16.

2016.11.24-én 17 órától

Felkért döntéshozók:

Dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza Megyei jogú Város alpolgármestere

Baracsi Endre, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Közgyűlés alelnöke

Szeretettel várjuk és számítunk a megjelenésére!

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

Üdvözlettel:

Djogni Joel Ségnon                                         Szilágyi Gábor

NIT Sz.-Sz.-B. megyei koordinátora                        közösségi tér vezető

Fotó:Internet

Bánkis öregdiák találkozó

Nézd meg a videót! A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorának részlete.

Média és zene börze

Részletekért kattints ide!