ISMERD MEG A VÁROS VERÉBSRÁCÁT!

Tegnap megismerkedhettetek a Város Veréblányával, Bákonyi Hajnalkával (14) ma pedig a Város Verébsráca kerül porondra, aki nem más, mint a nyíregyházi Wesselényi Miklós Szakközépiskola 9.b osztályos diákja, Péter János (15). A fiatal fiú Nagykállóból érkezett a megyeszékhelyre, a Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda népszerűségi versenyén 453 lájkot gyűjtött fotójával – így lett győztes!

– A Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda facebook oldalán szereztem tudomást a versenyről, jó ötletnek tartottam, és úgy voltam vele, hogy úgysem nyertem még semmit, akkor miért is ne vágnék bele... Mindenre számítottam az eredmények során, csak arra nem, hogy én leszek a Város Verébsráca. Természetesen én egy megosztott személyiség voltam, az ismerőseim és a barátaim megosztásai nélkül semmire se mentem volna! (nevet) Egyik nap a fiúk között a verseny élére kerültem, ezután próbáltam tartani a pozíciómat, és a verseny végéig sikerült is! A győzelem fantasztikus érzés, amit nem mindig, és nem minden ember él át, de nekem most sikerült, és ez elképesztően boldoggá tett – mesélte Jani, akit a verseny óta pörget a siker.

(A győztes fotó.)

Farkas Fanni

Fotók: Internet

KUTATÓ DIÁKOK A ZRÍNYIBEN!

A Kutató Diákok Országos Szövetsége és a Kutató Diákokért Alapítvány a 2017/18-as...