FEBRUÁRI MEGLEPETÉSEK A KRÚDY MOZIBAN

Nyíregyháza egyetlen művészmozijának február havi műsorterve.

Izgalmakban nem lesz hiány februárban sem a nyíregyházi Krúdy Art Moziban. Újra mozivászonra kerül a Martfűi rém, az Őrült boldogság, Egy kutya négy élete és a Teljesen idegenek című film. Premier előtt lesz látható a sokak számára várva vár A sötét ötven árnyalata, illetve számos művészfilmet is megtekinthetnek az érdeklődők, ilyen lesz Az állampolgár, a Jackie, a Paterson, a Szép álmokat és a Régi város.

Az Egy kutya négy élete című film vetítési időpontjai a Krúdy Moziban: február 11-12. 15:55, 18-19. 16:00, 25-16. 16:10

Ezen kívül pedig művészmozihoz méltóan, filmekkel emlékeznek meg az itt dolgozók a kommunizmus áldozatairól, vetítésre kerülnek a Nincs kegyelem és a 44. gyermek című filmek.

Farkas Fanni

Fotók: Internet

Filmóriások a Krúdy Moziban

A Krúdy Art Mozi júniusi tervezett műsora.

A Krúdy Art Mozi májusi programterve

Részletekért kattints ide!