Digitális témahét a Vasváriban

Kreativitás, együttműködés és lelkesedés- Digitális témahét a Vasváriban

Iskolánk is csatlakozott az országos digitális témahéthez. Két osztály is szorgoskodik hétfő óta. Mi, a 11.D-sek elhatároztuk, hogy egy olyan honlapot fogunk készíteni, mely az első világháború témáját dolgozza fel különböző nézőpontokból.

Célunk tudást szerezni a témáról, majd azt át is adni diáktársainknak- mindezt a legkülönbözőbb digitális eszközök segítségével. A nézőpontoknak megfelelően csoportokban dolgozunk, mindenki kiveszi a részét a munkából. A témát irodalmi, helytörténeti és természettudományos szempontból is megközelítjük, valamint saját kisfilmet és zenei feldolgozást is készítünk. Három szóval jellemezhetnénk az eddigi 3 napot: kreativitás, együttműködés és lelkesedés. Hogy mit várunk a héttől? Természetesen, hogy mindenkinek tetszeni fog honlapunk (munkánk gyümölcse). Egy biztos, már most megérte kitalálni ezt a projektet, mert a közös munka során megismerhettük egy-egy osztálytársunk rejtett tehetségét és képességét.

Kövér Dorottya és Séra Boglárka, 11.D osztályos tanulók

TE VAGY A MI TÁRLATVEZETŐNK!

Részletekért kattints ide!

Mikulás ünnepség a Jósa András Múzeumban

A Nyíregyházi Ridens tanulói idén is részt vehettek december 1-jén a nyíregyházi...