TAVASZI LENDÜLETBEN A DÓRA ÉS A FELFEDEZŐK

Március utolsó hetében Nyíregyházán is megrendezésre került az országos hangszeres zenei vándorkiállítás, a Hangszert a kézbe. A rendezvénynek a Váci Mihály Kulturális Központ adott otthont, ahol a szervezők rengeteg programmal várták az érdeklődőket, és megannyi nyíregyházi tehetséget köszöntöttek színpadjukon – többek között a Dóra és a Felfedezők formációt.

Számos alkalommal beszámoltunk már a nyíregyházi fiatalokból álló Dóra és a Felfedezők zenekar sikereiről és koncertjeiről, akik természetes ebből a programból sem maradtak ki. – Nagyon élveztük, hogy „hazai pályán” játszhattunk a zenekedvelőknek. A zenei közeg ismerős volt, mert a Hangszert a kézbe fő szervezői közé tartoznak a Szolnoki Gitármánia táborból már jól ismert zenészek.  Nagyon vártuk március 31-ét, mert több új dalunk is ezen a koncerten debütált nagyközönség előtt. Főként saját számokat játszottunk, de készültünk pár mai sláger „felfedezősített” változatával is. Lelkes közönségünk volt, jó volt látni, hogy sokan már kívülről fújták a szövegeinket. Az utolsó számunknál a legaktívabbak még a színpadon is velünk voltak, együtt énekeltük a Pillanat című dalunkat, melynek folyamatban van a stúdió felvétele, és hamarosan megjelenik a közösségi oldalainkon is. A tavaszi lendületünkben rá egy hétre az Opus Hangszerboltban jártunk, ahol egy mini koncert erejéig zenéltünk, legközelebb pedig a Hold Udvar cafe & bar terasznyitó buliján találkozhattok velük május 13-án, majd a Nyíregyháza Város napon – árulta el Major Dóra főfelfedező.

A legfrisseb infókért kövessétek a Dóra és a Felfedezők zenekart közösségi oldalaik egyikén!

Idén is fergeteges hangulatban telt a Vasvári Pál Gimnázium jótékonysági bálja

Idén is fergeteges hangulatban telt...

Idén is fergeteges hangulatban telt a Vasvári Pál Gimnázium jótékonysági bálja

Legyél mérnök, mert megéri!

Pályázatot nyert a Nyíregyházi Egyetem – fő cél a pályaorientáció