NYÍRSPORT BIRKÓZÓ KUPA

Május 6-án, szombaton negyedik alkalommal rendezik meg a Nyírsport Kupa Nemzetközi Kötött és Szabadfogású birkózóversenyt, amelyre óvodástól felnőtt korig fiú és lány résztvevőket hívtak meg

A tavalyi rendezvényen 5 ország 260 indulója vett részt. Az idén hasonló, vagy még nagyobb létszámra számítanak a szervezők, így egy tágasabb helyszínre, a Zrínyi Ilona Gimnázium tiszavsvári úti tornatermébe helyezték át a helyszínt.

A rendezvényen fellép a Kék Delfin Mazsorett csoport és a Reflex Modern Tánctstudió is. A résztvevők között ott lesz dr. Hegedűs Csaba „Mr.Tus” olimpiai, világ- és Európa-bajnok, Növényi Norbert olimpiai bajnokunk, illetve öt sportág világbajnoka (MMA, grapling, pankráció, sumo, kickbox), valamint Gönczi János kétszeres kickbox világbajnok. A belépés díjtalan.

Fotó:internet

Hol nézhetem az EB-t Nyíregyházán?

Nyíregyháza több pontján is lehetősége nyílik a szurkolóknak a közös meccsnézésre....