NÉGYCSILLAGOS SZÁLLODA ÉPÜL SÓSTÓN! Te tudtad?

Megkezdődött a sóstói négycsillagos szálloda építése. A welness-konferencia hotel a Modern Városok Program keretében 4 milliárd forintból készül el. Várhatóan 2018 júniusában adják át.

122 standard és superior szoba, illetve lakosztály, közel 150 fős étterem terasszal, látványbár, három korsztálynak is alkalmas játszótér, mélygarázs – csak néhány azon dolgok közül, melyek várják majd a Sóstón épülő új, négycsillagos szállodába érkező vendégeket. De saját fitnesz és wellness részlegben is felfrissülhetnek a kikapcsolódásra vágyók. Aki azonban a park- vagy az élményfürdőben tenné ezt, az egy fedett, fűthető hídon keresztül egész évben bármikor átsétálhat akár egy fürdőköpenyben is az Aquariusba.

Cikk folytatása: https://www.nyiregyhaza.hu/megkezdodott-az-uj-negycsillagos-szalloda-epitese-soston-2017-05-03

Nyíregyháza lesz a díszvendég

Nyíregyháza lesz a Vásárhelyi Forgatag idei díszvendége.

A Jósavárosi Piacon óriási a választék – Koszorúk, virágok, mécsesek

A Jósavárosi Piacon óriási a választék...

Mindenki megtalálja a számára tetszőt.