Ezüstérmek kerültek a nyakakba

Érmes reménnyel utaztak a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő röplabdás lányai Dunaújvárosba, az országos döntőre.

A csoportmérkőzéseken először az UTE csapatával kerültek össze Balázs István és Erdősné Balogh Erika növendékei. Az összecsapást magabiztos szép játékkal 3:0 arányban nyerte a nyíregyházi együttes.
A második párharcát a Balatonfüred ellen vívta Nyíregyháza, ahol alulmaradt 3:0 –ra, de így is csoportelsőként kerültek a legjobb négy közé.
A döntőbekerülésért újra az UTE gárdájával csatáztak, ezúttal is nyertek a Sportcentrumosok. Vasárnap a végső küzdelemben a Székesfehérvár ellen léptek pályára, amit sajnos elveszítettek 3:1-re, de ez mit sem von le az ezüstérem értékéből.

A nyíregyháziak legjobbja Pap Dorka lett, míg Tamás Adélt megválasztották a torna legjobb támadó játékosának.