DÖNTŐBEN A TIGERS

A Berény Sport Divízió II. döntőjébe jutott a Nyíregyháza Tigers amerikai foci csapata. Vasárnap délután magabiztosan, 26-0-ra győztek a Szekszárd Bad Bones ellen.

Hazai pályán, a Tiszavasvári úti stadionban a Szekszárd Bad Bones csapatát fogadták a Nyíregyháza Tigers amerikai focistái. A Berény Sport Divízió II.-ben az idei szezonban eddig százszázalékos teljesítményt nyújtó nyíregyházi együttes mérkőzésének tétje a döntőbe jutás volt. Jól indult az elődöntő, hiszen a hazaiak első akciója tédével zárult. Elsősorban ismét a védekezésben remekelt a Tigers, mert a szekszárdiak az első first down-t csak a nagyszünet előtt érték el. A pihenőre tizenkét pontos nyíregyházi előnnyel mehettek a csapatok. A második felvonásban sem változott sokat a játék képe, a Tigers nem engedett a szorításból és magabiztos, 26-0-ás győzelmet aratott. A jövő hét végén a döntőben a Szombathely Crusher lesz az ellenfél, a vas megyeiek a másik elődöntőben 23-21-re nyertek a Rebels Oldboys ellen.

Szoboszlai Tibor

Fotó: internet

Strandfoci összefoglaló videó!

Ha lemaradtál róla nézd meg most a videót!

A rektorasszony is elismerte eredményét

Szikszai Róbertet, a közelmúltban az universiade-én diszkoszvetésben bronzérmet...