Nyíregyházi gyerekek Szigligeten

A Kazinczy Ferenc Tagintézmény 30 tanulója felejthetetlen hetet töltött a Szigligeti Gyermeküdülőben.

Az időjárás kegyes volt a Kazinczy Ferenc Tagintézmény tanulóihoz, hiszen üdülésük során számos alkalommal fürdőzhettek a Balatonban. Változatos programokon vehettek részt: egy teljes napot töltöttek a sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőben, megtekintették a keszthelyi Festetics-kastélyt lovasbemutatóval, a Szigligeti várban várjátékot láthattak, hajóval kirándultak Badacsonyba, ahol dzsippel mentek fel a hegyoldalba. A búcsúestén bulihajó koronázta meg a hetet, és a tanulók annyira jól érezték magukat, hogy már alig várják a jövő évi táborozást.

Adventi Forgatag Nyíregyházán!

Idén is színes programokkal vár a Kossuth tér! Az első adventi gyertyát december...