BAJNOK A TIGERS!

A nyíregyházi amerikai futball csapat nyerte a finálét.

A szezon rajtja előtt nagy meglepetést okozott, hogy a Nyíregyháza Tigers a legmagasabb osztálytól visszalépve a Divízió II-ben indult. A szabályok megengedik, hogy egy esztendő után ismét a legjobbak között induljon a csapat, és ezt kihasználva a nyírségi klub vezetése úgy döntött, a fiatalok fejlődése és játéka érdekében 2017-ben kihasználja a lehetőséget. Ma már tudjuk: jó döntés volt! A csapatban sok saját nevelésű játékos kapott helyet, akik a szezon során nagyszerű teljesítményt nyújtottak. Veretlenül zárta a csoportmeccseket a Tigers, majd előbb az elődöntőbe, majd a döntőbe jutott a Berény-Sport Divízió II-ben. A finálé helyszíne az NYVSC pálya volt, ahol a Tigrisek a Szombathely Crushers ellen játszottak, és bár 7-0-ra a vendégek vezettek, az utolsó játékrészben két puntot blokkolva fordított a Nyíregyháza, és 17-7-re megnyerte a találkozót, ezzel bajnok lett.

Két különdíj is Nyíregyházára került, a szavazatok alapján az év legjobb védője Panykó Patrik, a legjobb támadó Tóth Gábor lett.

Dankó L

Nyílt napot tart a Marso Tenisz Centrum

Nyílt nap kicsiknek és nagyoknak!

Wesselényisek az országos döntőben

MINDKÉT diszkosz csapatunk az országos döntőben!