NYÍREGYHÁZI GOLFOZÓ A LEGJOBBAK KÖZÖTT

A hétvégén rendezték meg a 39. Otp Bank Magyar Amatőr Felnőtt Nyílt Golfbajnokságot a Pannónia Golf Klubban. A három napos versenyen rajthoz állt Závaczki Bálint nyíregyházi golfozó, aki a 13 nemzetet felsorakoztató 114 fős mezőnyben bolgár, szlovén, olasz és szerb vetélytársát követően az ötödik helyen zárt, legjobb magyar versenyzőként. Bálint nem pihen, ma már a szlovák Junior Openre utazott el, ahol a magyar válogatott tagjaként szerepel.

A bolgár Vladiszlav Marinov és az olasz Caterina Tatti nyerte a 39. OTP Bank magyar amatőr nyílt golfbajnokságot.

A szövetség tájékoztatása szerint a mieink közül legelőkelőbb helyen Nagy Klára végzett, aki harmadik lett.

A legjobb eredménnyel Závaczki Bálint (225 ütés) teljesítette a három napot a hazai golfozók közül, ő a férfiak mezőnyében az ötödik helyen végzett.

MAGYAR AMATŐR NYÍLT GOLFBAJNOKSÁG

FÉRFIAK

1. Vladiszlav Marinov (Bulgária) 220 ütés (74, 76, 70)
2. Patrik Stirn Gal (Szlovénia) 223 (74, 78, 71)
3. Luca Portelli (Olaszország) 224 (73, 82, 69)

NŐK
1. Caterina Tatti (Olaszország) 234 ütés (78, 81, 75)
2. Hana Mirnik (Szlovénia) 239 (79, 82, 78)
3. Nagy Klára 245 (77, 87, 81)

(Forrás: nemzetisport.hu)

(Fotók: Archív)

Lőj TE is!

Családi napot szervez a Sportlövő Egyesület június 26-án, vasárnap 9 órától....

E-sport bajnokság Nyíregyházán!

Már lehet regisztrálni! Le ne maradj!