2018-ban jelenik meg az összehajtható okostelefon

2017.09.15.
“Nem csak pár készüléket akarunk legyártani, hanem olyan tömegtermelésre alkalmas technológiai szintet szeretnénk elérni, amire azt mondják az emberek, hogy ez egy jól megcsinált telefon”

A Samsung Electronics várhatóan 2018-ban jelenteti meg a Galaxy Note sorozat részeként azt az összehajtható okostelefont, amire már jó ideje vár a piac, írja a Zdnet. Az összehajtható, hajlékony kijelzővel felszerelt telefonon még javában dolgoznak a dél-koreai cég mérnökei. “Csak akkor dobjuk piacra, ha tényleg kész” – közölte kedden a Galaxy Note 8 szöuli premierjén Koh Dong-jin. 

A mobil üzletág vezetője azt nem részletezve, hogy milyen technikai akadályokat kell még leküzdeniük. “Nem csak pár készüléket akarunk legyártani, hanem olyan tömegtermelésre alkalmas technológiai szintet szeretnénk elérni, amire azt mondják az emberek, hogy ez egy jól megcsinált telefon” – tette hozzá Koh.


index.hu