Pályaválasztási Kiállításon a Ridens

2017. október 11. Nyíregyháza, Continentál Aréna: Pályaválasztási Kiállítás! A Nyíregyházi Ridens Iskola diákjai két jeles alkalommal is megmutatták tehetségüket, szorgalmukat és kitartásukat!

o         Artúr és hűséges társai: Markulia Krisztina, Szabados Fanni és Bacsó Beáta egy mozgalmas bemutatón mutathatták meg a megye sok-sok diákjainak az eddig elsajátított alapengedelmes folyamatok egy részét és a különböző trükkös feladatokat, melyeket az eddigi terápiás foglalkozásokon sajátítottak el.

o         Iskolánk Kollégiumának "Daloló Kezek" csoportja a Honfoglalás c. dalt adta elő. A dalt énekelte Rézműves Vivien, a hallássérültek számára jelnyelven tolmácsolták Szabó Viktória, Palicz Anita és Erdei Dániel.

Köszönet nekik a színvonalas előadásért!

Meggyújtották az első adventi gyertyát

Hóesésben gyúltak ki a város fényei és meggyújtották az első adventi gyertyát...