Művészetis siekerek

2017.11.27.
A Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium növendékei több rangos versenyen is szerepeltek az elmúlt időszakban. Gratulálunk nekik!

ssz.

megmérettetés

tanuló neve

elért eredmény

felkészítő tanár

1.

Duna Televízió: Fölszállott a páva

Glonczi Rodrigó

10. évfolyamos táncos növendék

bejutott az elődöntőbe, 2017. november 24-én szerepel

Mikulics Ádám

2.

Duna Televízió: Fölszállott a páva

Bíró Gréta Dorina és Németi Márk 11. évfolyamos növendékek

bejutott az elődöntőbe, 2017.  december 1-jén szerepel

Szilágyiné Ujlaki Marianna, Mikulics Ádám

3.

Duna Televízió: Fölszállott a páva

Borbáth Szilveszter 11. évfolyamos növendék

bejutott az elődöntőbe, 2017. december 8-án szerepel

Kallós Angelika

4.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Nagy Tibor

ezüst minősítés (Kádár)

Nauner-Agárdi Éva

5.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Révész Eszter Sára

arany minősítés (Kádár), országos arany (KÓTA minősítés)

Kallós Angelika

6.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Antal Eszter

arany minősítés (Kádár),                térségi kiváló (KÓTA minősítés)

Kallós Angelika

7.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Szabolcsi Flóra Judit

arany minősítés ( Kádár)               citera különdíj (Kádár)      

Nauner-Agárdi Éva

8.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Nagy Zsolt Arnold

arany minősítés (Kádár)

Dragony Gábor

9.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Szabó Panna

arany minősítés (Kádár)                országos arany (KÓTA minősítés)

Nauner-Agárdi Éva

10.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Hajdúsági húrszaggatók: Szabolcsi Flóra Judit és Nagy Zsolt Arnold

arany minősítés (Kádár)               térségi kiváló (KÓTA minősítés)

Nauner-Agárdi Éva és Dragony Gábor

11.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Óbis Kinga Anasztázia

ezüst minősítés (Kádár)                térségi kiváló (KÓTA minősítés)

Kallós Angelika

12.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Jeremiás Kincső

arany (Kádár)      térségi kiváló (KÓTA minősítés)

Kallós Angelika

13.

VII. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptánc verseny

Barna Anikó

arany minősítés- citera (Kádár)     arany minősítés – koboz (Kádár)

Dragony Gábor

14.

Szabadkai Népkör Művelődési Központ Grafikai pályázata- Szerbia

kiállítók: Belme Anikó, Füzesi Teodóra, Petruska Nikolett, Fekete Noémi, Takács Barbara Csenge, Kanyári Zsombor, Támba Vince Kálmán, Poór Írisz Rita, Milcsevics Alexandra

díjazás nincs, csak megjelenés

Havasi Tamás

15.

VII. „Contratalla” International Bienal Of Exlibris „felnőtt” pályázat- Spanyolország, Tarragona

kiállítók: Belme Anikó, Füzesi Teodóra, Támba Vince Kálmán, Fekete Noémi, Petruska Nikolett, Poór Írisz Rita

Aranypáva díjat kapott: Belme Anikó, Torkos Barabara Csenge

Havasi Tamás

16.

Az Országos Széchényi Könyvtár, a Magyartanárok Egyesülete és a Magyar Olvasótársaság Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából, az Arany János Emlékév 2017 keretében meghirdetett szavalóversenye 

Kovács Petra, 12. évfolyamos tanuló

területi döntőn 2. helyezés és bekerült az országos döntőbe, amely 2017. november 25-én, reggel 9 órától lesz Budapesten.

Jeszenszki András

17.

XVI. Országos Ifjúsági Néptáncfesztivál (Nyíregyháza)

Figurás Táncegyüttes

Nívódíj

Csurák Ildikó,

Márton Attila

18

XVI. Országos Ifjúsági Néptáncfesztivál (Nyíregyháza)

Újfigurás Táncegyüttes

Különdíj

Szilágyiné Ujlaki Marianna, Mikulics Ádám

19.

XVI. Országos Ifjúsági Néptáncfesztivál (Nyíregyháza)

Németi Márk 11. évfolyamos (néptánc) tanuló

Szólista különdíj

Mikulics Ádám