Újra várják a cipősdobozokat

A Kelet-magyarországi Speciális Mentő Egyesület tagjai – együttműködve a Baptista Szeretetszolgálattal – idén is várják a nyíregyháziak adományait, az elmúlt tíz évhez hasonlóan a város karácsonyfája alatt, a Kossuth téren.

Az akció december 9-től 21-ig tart.

Minden nap 16 és 19 óra között várjuk a segíteni szándékozókat.

A csomagokba elsősorban játékokat, könyveket, nem romlékony édességeket tegyenek, de várunk például íróeszközöket, pipere cikkeket, hogy a serdülő korosztálynak is tudjunk ajándékot vinni.

A doboz ne tartalmazzon romlékony élelmiszert, fegyver jellegű játékot, szexuális töltetű kiadványokat.

Összefoglalva, olyan csomagokat várunk amelyeket a saját gyermeküknek is szívesen átadnának.

Az elkészített csomagokra kérjük írják rá, hogy hány éves leánynak vagy fiúnak szánják.

A helyszínen találkozhatnak egyesületünk tagjaival, önkénteseivel és nem utolsó sorban a mentőkutyákkal!

Már gyülekeznek a szurkolói pontoknál!

A legjobb helyekért időben el kell indulni.

Rendkívüli intézkedések a hazai bankoknál a koronavírus miatt

Rendkívüli intézkedések a hazai bankoknál...

Rendkívüli intézkedések a hazai bankoknál a koronavírus miatt