Újabb széchenyis siker

Széchenyis siker a történelmi esszéíró pályázaton.

Az NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskolája és Kollégiuma fennállásának 30. évfordulója alkalmából irodalmi és történelmi esszéíró pályázatot hirdetett a Nyíregyházi Szakképzési Centrum tanulói számára.

Az NYSZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiumából 5 diák küldött be történelmi pályázatot. A díjak átadására a 30. évfordulóra rendezett gálaműsor keretében került sor. Az első két helyezett iskolánk diákja lett. A nyertes Ignácz Máté 11. D osztályos tanuló, aki pályázatában az osztrák-magyar kiegyezés gazdaságfejlesztő hatását mutatta be, kitérve a megyei vonatkozásokra is.

A második helyezett Felföldi János (11. D) a reformáció kibontakozását és elterjedését fejtette ki. Pályázatában elemezte a mozgalom hatását Magyarországra és szűkebb lakóhelyére. Mindkét tanuló felkészítő tanára Kubik József.

Az élet egy könyv - Gönczi Dorina írása

Szerinted az élet valóság? Nem érték? Vajon mi lehet? Kérdések hada gyülekezik...

KÉT ÉVE MELEGÜNK VOLT

Akkor nem panaszkodtunk!