Budapest Ösztöndíj Program! Pályázz te is!

Budapesten tanultok? Erre az ösztöndíjra ti is pályázhattok.

Kik pályázhatnak?

Az ösztöndíjat legfeljebb tíz - nappali tagozatos, a program kezdési időpontjában osztatlan, alap- vagy mesterképzésben részt vevő, utolsó tanulmányi évét megkezdő - egyetemi vagy főiskolai hallgató kaphatja meg, akik:

• valamely fővárosi székhelyen vagy telephelyen működő felsőoktatási intézményben tanulnak;
  • a jelentkezést megelőző két lezárt tanulmányi félévben legalább 4,00-es súlyozott tanulmányi átlaggal rendelkeznek;
  • a diploma megszerzéséhez szükséges szakdolgozatukat a főpolgármester által jóváhagyott átfogó témaköröknek megfelelő tárgyból írják;
  • a diploma megszerzésének évében 30. életévüket még nem töltik be.

Mennyi az összeg?

A  hallgatók bruttó havi 50.000 forintos ösztöndíjat kapnak.

Jelentkezési határidő:

Jelentkezési határidő: 2018. április 13. Bővebb információkat a honlapon olvashattok.

eduline.hu

Újra indul a LIKE - Nyíregyháza tehetségkutatója

Jelentkezz azonnal! Nézd meg a VIDEÓT a részletekről!

Legyél te az új diákpolgármester

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata nevében a Mustárház Ifjúsági Információs...