Országos csomagolóversenyen a bencsesek

2018. március 2-án a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolájában rendezték meg a II. Országos Csomagolóversenyt. A megmérettetésre meghívást kaptak az ország valamennyi kereskedelmet oktató szakközépiskolájának legjobbjai.

A hosszú és izgalmakkal teli utazás után a diákoknak először egy fogyasztóvédelemmel kapcsolatos tesztet kellett kitölteniük, majd hatféle díszcsomagolás elkészítését kapták feladatul. Az ügyes kezű, kreatív fiataloknak italosüveget, műszaki tárgyat, könyvet, bonbont és egy amorf tárgyat kellett ünneplőbe öltöztetniük ötletességüket és kézügyességüket maximálisan kihasználva. Végezetül egy édességcsomagot kellett elkészíteniük.

10. A osztályos tanulóinknak Mocsár Evelinnek és Nyárádi Tímeának Kiskunfélegyházán a középiskolásoknak szervezett II. országos csomagolóversenyen való tisztes helytállásukért ezúton gratulálunk! Felkészítő tanár: Sztruhár Olga

Történelmi drámát tekintettek meg az aranyos diákok

Történelmi drámát tekintettek meg az...

Történelmi drámát tekintettek meg az aranyos diákok