Mushó Alexandra tetoválásai - művészet másképp

A tetoválásokról elmondhatjuk, hogy megosztóak. Van, aki szereti, van, aki nem. Van, akinek tetszik, de csak másokon. Mushó Alexandra pedig imádja őket készíteni. 6 éve él szenvedélyének, néhány képet beküldött nekünk.

Néhány szó a tetoválásról:

Tetoválásról: Ma már nagyon divatos dolog az önkifejezés ezen eszköze, de sajnos még mindig vannak, akik a tetovált embereket a börtön viselt múlthoz kötik. Ez egy hatalmas hiba, hiszen már olyan realisztikus és elképesztő tetoválásokat lehet látni amik bármelyik ember külsejét egyedivé és gyönyörűvé tehetik. Régebben a nonfiguratív ábrázolás volt divatos, ma már a felíratok, maori minták és a kisebb motívumok(végtelenjel, tollak, madarak) a legkeresettebbek. A tetováltatni vágyók korosztálya nagyon széleskörű, viszont 18. év alatt szülői beleegyezés szükséges.
Tetoválás előtti teendők: Ne fogyassz alkoholt, drogot, kávét, kólát vagy bármely vérhigitó vagy serkentő hatású készítményt! Igyál sok folyadékot, egyél rendesen! Legyél kipihent és stresszmentes! Ügyelj arra, hogy az adott bőrfelület megfelően hidratált legyen!
Tetoválás után teendők: Bephanthen kenőccsel kell kenegetni 3-4 óránként vékony rétegben 2 hétig, majd fóliával védeni a kiszáradástól és a szennyeződésektől az első pár napban. Ez az időtartam a minta nagyságától eltérő lehet. Szolárium, szauna, áztatás 2 hétig tilos! Sport és izzadás  is kerülendő. Vigyázni kell, hogy mindig tiszta kézzel érjük a tetovált felülethez. A tetoválás utáni esetlegese gyulladás, elfertőződés nagy mértékben a vendég helytelen kezeléséből adódik.

Kijevben érdeklõdtek Nyíregyháza iránt

Még egyéves sincs, máris van magyarországi elismerése és a nemzetközi turisztikai...