II. Nyíregyházi Zongoraverseny és Találkozó a Vikárban

A Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola és a Zenekultúra Támogatásáért Alapítvány 2018. április 25-én, szerdán rendezi meg a II. Nyíregyházi Zongoraverseny és Találkozót, Tehetségnapot.

Az esemény helye: Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola (4400 Nyíregyháza, Kürt utca 5-11.)

Az esemény időpontja: 2018. április 25. szerda 9:30-18:00

A megmérettetésben 11 nevező intézmény 60 növendéke vesz részt, akiket 32 zenepedagógus készített fel.

A versenyzőket értékeli:

Gáspárné dr. Tóth Marica – zongoraművész-, tanár, a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézet adjunktusa, Miskolc (zsűri elnök)

Kőrösiné Szénási Mária – zongoratanár, a Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola tanára, a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar gyakorlatvezető tanára, Debrecen

Tóth Anikó – zongoraművész-, tanár, a Miskolci Egressy Béni-Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola tagintézmény-vezető helyettese, a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézet korrepetitora, Miskolc

Az eseményre minden érdeklődőt szeretettel várunk, a belépés díjtalan.

GYERMEKNAPI FORGATAG NYÍREGYHÁZÁN!

Idén is megrendezi a Városi Gyermeknapot Nyíregyháza önkormányzata. Május 27-én...