Nézd meg mivel vár a Krúdy Art Mozi!

Kattints a részletekért!

Április 25-én (szerdán) 15.00 kezdettel a Goethe-mozi c. előadássorozat keretében a WILLKOMMEN BEI DEN HARTMANNS c. filmet eredeti nyelven, német felirattal vetítjük, melyre ingyenes jegyek igényelhetők Dr. Oroszné Herczeg Annától.

Április 26-tól május 02-ig a HÁROM ÓRIÁSPLAKÁT EBBING HATÁRÁBAN c. film helyett a nagy sikerre való tekintettel A MŰVÉSZETEK TEMPLOMAI – RAFFAELLO: A FESTŐFEJEDELEM c. filmet tűzzük műsorra csütörtökön 20.00-tól, valamint pénteken és hétfőtől szerdáig 17.15-től.

Ugyanebben az időszakban a BOSSZÚÁLLÓK: VÉGTELEN HÁBORÚ c. filmet csütörtökön 17.15-től péntektől szerdáig 19.15-től (szombat-vasárnap 16.15-kor is!) vetítjük. A vasárnap 19.15-kor kezdődő előadás 3D-s lesz!

Az április 28-29-i hétvégén NYÚL PÉTER c. filmet 14.10 kezdettel fogjuk adni!

AZ ÉV LEGJOBBAN VÁRT FILMJEI A KRÚDY MOZIBAN

AZ ÉV LEGJOBBAN VÁRT FILMJEI A KRÚDY...

Íme Nyíregyháza művészmozijának novemberi műsorterve.

Érkezik az új Alien-film a Krúdy Moziba

Alien: Covenant – Ridley Scott rendezésében a nyíregyházi Krúdy Art Moziban.