Röplabda gála a Bemben

A Nyíregyházi Bem József Általános Iskola röplabda gálát szervez.

Az esemény helye: Nyíregyházi Bem József Általános Iskola, 4400. Nyíregyháza, Epreskert utca 10. tornacsarnok

Az esemény ideje: 2018. május 08. kedd, 14 óra

A Nyíregyházi Bem József Általános Iskolában 30 éve nagy hangsúlyt fektetünk  a röplabda magas szintű oktatására. Erre lehetőséget teremtett többek között az, hogy  1988-ban költöztünk a Bethlen Gábor utcai épületből az Epreskert utcára, abba az épületbe, amit Bán Ferenc, a Nemzet Művésze, Kossuth-díjas építész tervezett. Akkor a város legmodernebb iskolájában kezdtük meg a tanítást. Az új épületben kihasználtuk a tágas tornacsarnok adta előnyöket és elindítottuk az angol mellett a testnevelés tagozatot is. Ezzel már azokban az időkben is lehetőséget kaptak a gyerekek a mindennapos testnevelésre. Az iskolában nagy hagyománya van a leány röplabdának, valamint a fiú kézilabdának. Ezekben a sportágakban máig jeleskednek tanulóink, több diákolimpiai bajnoki címmel is büszkélkedhetünk.

Májusi  rendezvényünk  sztárvendége Szakmáry Gréta lesz, aki iskolánk  tanulója volt. A Bemben  kezdett el röplabdázni, itt szerette meg ezt a sportágat. A sportoló többszörös magyar válogatott, magyar bajnok és kupagyőztes.  Ebben az évben német bajnok is lett.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt és volt Bemes röplabdást egy kis mozgásra, emlékek felidézésére.

indexkép: illusztráció, internet

A Sport Centrumban is járt a Mikulás

237 BAJNOKI ÉREM IDÉN - KÖSZÖNTÖTTE VERSENYZŐIT A NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM

Hazai pályán a férfi vízilabdások!

Részletekért kattints ide!