ÚJABB PARK ÉS JÁTSZÓTÉR ÚJUL MEG NYÍREGYHÁZÁN

Több mint 3000 négyzetméteren újítja fel a parkot és játszóteret a NYÍRVV Nonprofit Kft. a Jósavárosban a Korányi köz és Eperjes utca között.

A munkálatok során helyreállítják a sétányokat, és közel 120 m2-rel növelik a területen található zöldfelületet. A korábbi gyöngykavicsos felületet talajcserét követően füvesítik, illetve fákat, cserjéket telepítenek.

A játszóteret négytornyú, kombinatív mászóvárral és egy egytornyú csúszdavárral bővítik, illetve gumi ütéscsillapítót helyeznek a játékeszközök alá.

A területen cserélik az utcabútorokat is.

A bontási és építési munkálatokat a városüzemeltető társaság úgy ütemezi, hogy a helyiek számára folyamatosan biztosítsanak használható játékokat, illetve padokat és hulladékos szelencéket. A felújítás előreláthatóan másfél hónapot vesz igénybe.

A munkálatok a jövő évben a sportpályák helyreállításával folytatódnak.

MEGÚJULT A SIMAI ÚTI HÁZIORVOSI RENDELŐ

MODERN, FŰTÖTT VÁRÓBA ÉRKEZHETNEK A BETEGEK

Cirkuszművészeti díjátadó Nyíregyházán

ÁDÁM KRISZTIÁN ARTISTAMŰVÉSZ KAPJA IDÉN A POROND IFJÚ CSILLAGA-DÍJAT.