Ajándék Nyíradonyból a Nyíregyházi Ridensnek

em kis meglepetés érte a nyíregyházi Ridens iskola diákjait.

Az elmúlt héten 8 tanulónk hatalmas ajándékcsomagokat vehetett át, melyet a Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium egy uniós projekt keretén belül adományozott a rászoruló gyerekeknek.

Az adományt az iskola tanulói osztályonként gyűjtötték össze. Megható volt, hogy a csomagokat a nevükkel, osztályukkal, sőt még fényképpel is személyesebbé tették az adományozó gyerekek. A csomagoláson szerepelt, kinek küldik szeretettel, így az ajándékozás meghittsége is célba ért.

Az adományok között szerepelt tartós élelmiszer, szaloncukor, gyümölcs és ruhanemű is.

Nagy segítség volt ez számunkra, hiszen ez a támogatás nagyon sokat jelent a rászoruló gyerekeink és családjaik boldogabb karácsonyáért!

Ezúton is hálásan köszönjük a nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium vezetőségének, pedagógusainak, diákjainak a segítő szándékú ajándékozást!

Nemzetközi elismerés Nyíregyháza legújabb szállodájának

Nemzetközi elismerés Nyíregyháza legújabb...

Nemzetközi elismerés Nyíregyháza legújabb szállodájának

SZUPERHOLD VADÁSZAT

November 14-én az égbolté a főszerep.