Taroltak a nyíregyházi jégkorongosok

Gratulálunk!

A Nyíregyházi Sportcentrum jégkorong U10-es csapata a hétvégén Hatvan felé vette az irányt.

A nyíregyházi versenyzők a Hatvan városában megrendezett négycsapatos tornán Kecsekmét, Szolnok, Hatvan és Debrecen együttesei ellen léptek pályára.

A Sportcentrum versenyzői szép játékkal mind a négy gárdát legyőzték és ezzel megnyerték a tornát.

A Nyíregyházi Sportcentrum jégkorongosai közül a az U14-es szállnak a "ringbe" legközelebb január 12-én Kiskőrösön.

A csapat tagjai: Teschmayer Gábor, Fügedi Attila, Molnár Bence, Ujlaky Luca, Andrási Csaba, Péter Levente, Dankó Barnabás, Borbás Bence, Baka Zsombor, Szőke Szamira.

Edző: Szabó Dániel

Nyíregyházi Sportcentrum

XI. Mediball Országos Bajnokság videó!

Nézd meg a XI. Mediball Országos Bajnokságon készült összefoglaló videót!

Nagy Levente 2. lett!

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 8/6. osztályos...