50. születésnapját ünnepli a Vasvári ének-zene tagozata

2019.01.17.
Viva la Musica!

Ebben a tanévben ünnepli a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium ének-zene tagozata fennállásának 50 éves évfordulóját. Fél évszázad alatt többszázan végeztek itt, s lettek közülük sokan kiváló zenészek, előadóművészek, karvezetők, énektanárok. A zene szeretete összeköti mindazokat, akik ide jártak. Szeretnénk közösen emlékezni a vasváris évekre. Ezért szeretettel várunk minden kedves volt és jelenlegi vasvárist az ének-zene tagozat 50 éves jubileumi rendezvényeire, amelyek a következők:

ÉNEK L BÁL
Időpontja: 2019. február 09. 18 óra
Helyszín: az iskola aulája
Jelentkezés az iskola titkárságán 2019. február 04-ig.

Jubileumi hangverseny
Időpontja: 2019. március 13. 17 óra
Helyszín: az iskola aulája
Szeretnénk kiállítást rendezni az elmúlt 50 év fotóiból, emléktárgyaiból, ezért kérjük mindazokat, akik ezekkel rendelkeznek, juttassák el az iskolába, illetve a következő e-mail címre: vpg.enekzene@gmail.com
Folyamatosan frissülő információk elérhetők az iskola honlapján: www.nyhvpg.hués Facebook-oldalán: www.facebook.com/nyhvpg/
Gyertek, ünnepeljünk, emlékezzünk közösen!