Megszületett Kiss Ramóna és Lékai Máté kisfia

A hírt a magyar válogatott kézilabdás árulta el egy győztes meccs utáni interjúban.

Vasárnap reggel megszületett Kiss Ramóna és Lékai Máté kisfia, Noé. Az örömhírt a válogatott kézilabdás árulta el a dán TV2-nek - szúrta ki a Nemzeti Sport. A magyar válogatott ugyanis amellett, hogy reggel apa lett, délután játszott a Tunézia elleni mérkőzésen, ahol a meccs legjobbjának is megválasztották.

„Életem legjobb napja ez! Ennél nagyszerűbb nem lehetne! Nyertünk, apa lettem, boldog vagyok!”

- nyilatkozta Kiss Ramóna párja a dán TV2 riporterének, Lars Bruun Mortensennek.

Egy másik riporter, Lars Krogh Jeppensen pedig még a Twitteren is vázolta Lékai vasárnapját: 4.30-kor repült Billundról Budapestre, reggel megszületett a kisfia, 12.30-ra visszaért Herningbe, 18 órakor pályára lépett Tunézia elleni mérkőzésen.

szeretlekmagyarorszag.hu

Fekete Dávid nyíregyházi élményei

Fekete Dávid Nyíregyházán töltötte a gyereknapot.

Manuel bemutatta új otthonát