Nyíregyházi lány a Szex és New York sztárjával

Fogarasy Mariann lépten-nyomon sztárokba botlik. Most Mr. Biggel futott össze, a Szex és New York sztárjával.

„Hétfőn este, hét körül mentem be a törzshelyemre az Arany János utcában, szinte ott élek, előfordul, hogy a fél napot ott töltöm. A borbárban egy társaságra lettem figyelmes, és rögtön kiszúrtam a Szex és New York sztárját. Meg is kérdeztem a személyzet egyik tagját: az ott Mr. Big? Azt mondta, igen. Leállítottam a biciklimet, jöttem-mentem, tettem a dolgom, de észrevettem, hogy feltűnően mosolyog rám. Aztán meg is jegyezte, hogy szép a biciklim. Megköszöntem. Majd láttam, hogy a társaság lassan távozik, de a személyzet néhány tagja még fotózkodik vele. Megkértem a tulajdonost, Giannit, hogy készítsen rólunk képet, és sikerült rábeszélnem. Christopher Noth rögtön igent mondott, Gianni pedig három képet készített rólunk. Hallottam, hogy a színész közvetlen ember, az mégis meglepett, hogy milyen szorosan hozzám bújt. Mindenesetre kellemes meglepetés volt, biztosan ő is ritkán találkozik ilyen magas lánnyal, és én is olyan férfival, aki magasabb nálam” – mesélte a Borsnak a modell.

Christopher Noth és Fogarasy Mariann

David Beckham és Fogarasy Mariann

Cristiano Ronaldo és Fogarasy Mariann

(Forrás: http://www.borsonline.hu/celeb/szex-es-budapest-vilagsztart-fogott-a-magyar-modell/113824)

Krúdys erőemelő a világ élén!

Gratulálunk Vikinek! Részletekért kattints ide!

Interjú Ecsedi Noémi diákpolgármesterrel

Hogyan éled meg az online oktatást? A fiataloknak szerinted ez mennyire jön...