Dr. Kovács Ferenc Nyíregyháza polgármestere szombaton egyeztető megbeszélésre hívta össze az operatív munkacsoportot, amely folyamatosan ülésezett.

Értékelve a helyzetet a polgármester az alábbi döntést hozta:

Az ívóvíz készlet védelme érdekében a Nyírségvíz Zrt. rendkívüli intézkedéseket vezetett be.

A lakosság számára kiemelt fontosságú folyamatos, biztonságos szolgáltatás érdekében a telephelyekre visszavonásig csak és kizárólag a NYÍRSÉGVÍZ Zrt. munkavállalói és az illetékes hatóságok képviselői léphetnek be.

Arra kérik ügyfeleiket, hogy bejelentéseiket elsősorban írásban (ugyfel@mail.nyirsegviz.hu, postai cím: 4401 Nyíregyháza, Pf. 290.) vagy telefonon (06-42/523-623) intézzék.

Hibaelhárítás bejelentése e-mailen: hibabejelento@mail.nyirsegviz.hu; vagy telefonon: 06-42/523-600.

Gulyás: május 3-áig hatályosak a jelenlegi szabályok

Gulyás: május 3-áig hatályosak a jelenlegi...

Gulyás: május 3-áig hatályosak a jelenlegi szabályok

ÖKOBULI A RIDENSBEN

Egy buli, hogy lehet környezetvédő program?