Pozitív lett a Fidesz kommunikációs igazgatójának a koronavírus tesztje

Közösségi média oldalán jelentette be.

Hollik István, a Fidesz kommunikációs igazgatója közösségi média oldalán jelentette be, hogy pozitív lett koronavírus-tesztje.

„Hétfőn és kedden rosszul éreztem magam, ezért a következő napok találkozóira és elsősorban a Tranzit Közéleti Évadnyitóra figyelemmel azt tartottam felelős magatartásnak, ha teszteltetem magam” – írta.

A fideszes politikus lemondta minden programját és azonnal karanténba vonult, miután értesült a teszt eredményéről.

Miután múlt szombaton részt vettem egy magánrendezvényen a szabályok szerint minden kontaktomat leadtam a hatóságok felé. Ez érinti több kormánypárti politikustársamat is” – írta.

A kommunikációs igazgató arról írt, hogy nyáron nem járt külföldön és minden szabályt betartott.

Ebből is látszik, hogy a vírus itt van és fokozott figyelmet kíván mindenkitől” – írta.

Csütörtök délelőtt a Miniszterelnökség azt közölte, hogy szerda óta hatósági karanténban van a Miniszterelnökséget vezető Gulyás Gergely és a tárca parlamenti és stratégiai államtitkára, Orbán Balázs, mert múlt hét szombaton egy olyan magánrendezvényen voltak, amelyen egy résztvevő koronavírus-tesztje pozitív lett.

hirado.hu

Sürgősségi fogászati alapellátás Nyíregyházán

Helyszíni szemlét tartott Nyíregyháza polgármestere

Gratulálunk Dr. Ratkó Lujzának! VIDEÓ