„Fesztivál Szárazon és Vízen”

Most 5. alkalommal rendezték meg a Sóstó fesztet. A „Fesztivál Szárazon és Vízen” a nyíregyházi fiatalok egyik legközkedveltebb rendezvénye, melyet Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő tópartján szerveznek meg minden évben. Remek volt!

A Sóstó feszt első napja már lezárult, mi is ott voltunk. A hangulatra szavakat alig találok. Talán a legjobb kifejezés a „fantasztikus” volt. Mindenki jól érezte magát, köszönhetően az előadóknak, akik remekül végezték a dolgukat és a hangulatot a tetőfokig fokozták. Ezen kívül még meg kell említenem a színpadon táncolókat, akik az egész estét végig táncolva mutatták a példát az ötlévőknek, sikerrel.

Mindenkinek ajánlom, ha tegnap nem volt ott, akkor ma mozduljon ki a házból és menjen el bulizni, mert ez egy felejthetetlen élmény lesz.

Mi újra ott leszünk és hamarosan részletes élménybeszámolóval, rengeteg fotóval és a veletek készített interjúkkal jelentkezünk. Addig is mindenkinek jó szórakozást kívánunk.

Rónai Krisztián, Kölcsey Ferenc Gimnázium

Jön a 8. Michelin Bringafesztivál!

Véssétek be a naptáratokba: június 2., Nyíregyháza, Kossuth tér!

Meghívó, szülinapi bulira!

Az én szülinapi bulim lesz a legmenőbb! A sztárvendég a Magna Cum Laude lesz....