Uszoda és jégpálya Nyíregyházán

Uszoda, jégpálya és Atlétikai Centrum épülhet a következő évben Nyíregyházán. Elkezdődhet a stadion rekonstrukciója, és tíz újabb kondipark is létesülhet. Az állam támogatja a beruházásokat. Erről Dr. Szabó Tünde államtitkár beszélt a megyeszékhelyen.

Több nagy sportfejlesztés indulhat a következő hónapokban Nyíregyházán. 2,1 milliárd forintért egy 50 méteres versenyuszoda épülhet a Continental Aréna melletti teniszpályák helyén. A komplexumban egy 25 méteres tanmedence is helyet kapna, és nemzetközi vízilabda mérkőzések rendezésére is alkalmas lesz. Elindulhat a jégcsarnok építése is, ez 450 millió forintba kerül, és az uszodához hasonlóan TAO-s forrásból finanszírozzák az építkezést. Két héten belül eldől, ki tervezheti az NYVSC pályán épülő Atlétikai Centrumot. A 3 milliárdos beruházás 2017. végére elkészül, és ekkor kezdődhet a Városi Stadion fejlesztése.

Cikk folytatása: http://www.nyiregyhaza.hu/uszoda-jegcsarnok-es-stadion-is-epul-2016-07-16

(Fotó:internet)

Ezer fölé emelkedett a halottak száma Franciaországban

Ezer fölé emelkedett a halottak száma...

Ezer fölé emelkedett a halottak száma Franciaországban

Nevelőszülőket toboroztak Nyíregyházán

Hazánkban mintegy 5200 nevelőszülő van.