NYÍREGYHÁZIAK SPORTSIKEREi

A hétvégén rendezték az atlétikai magyar bajnokságot, ahol Bakosi Péter magasugrásban 212 centiméterrel nem talált legyőzőre. Fucsovics Márton, hazánk első számú férfi teniszezője spanyolországi sikere után 160. a világranglistán.

Rangos mezőny vett részt a hétvégén Székesfehérváron a 121. Atlétikai Magyar Bajnokságon. Több olyan versenyző is rajthoz állt, akiknek néhány nap múlva majd az olimpián szurkolhatunk. A Nyíregyházi Sportcentrum atlétái közül Bakosi Péter magasugrásban 212 centimétert teljesített, így bajnok lett. Diszkoszvetésben két szabolcsi sportoló is dobogóra állhatott, Szikszai Róbert a második, Káplár János harmadik lett. Női 400 méteren Osváth Krisztina új egyéni csúccsal szerzett bronzérmet, csakúgy mint Kerekes Dóra diszkoszvetésben. Az érmek mellett több negyedik helyet is szereztek a nyíregyházi atléták.

Fotó: internet