Elkezdődött az eszközosztás

Elkezdődött az eszközosztás a Digitális Magyarország Program Nyíregyházi Alprogramjának keretén belül. A notebookokra és tabletekre rászorultsági alapon lehetett pályázni. A nyerteseket telefonon értesítik és előzetesen egyeztetett időpontokban kerül sor az átvételre.

Október 3. és 29. között kapják meg a Digitális Nemzeti Fejlesztési Program Nyíregyházi település-központú kísérleti modellprogamjának keretében meghirdetett eszközpályázat nyertesei a térítésmentesen használható notebookokat és táblagépeket. A Kormányzati Fejlesztési Informatikai Ügynökség által meghirdetett, a nagycsaládosokat, gyermeküket egyedül nevelőket, megváltozott munkaképességűeket, fogyatékkal élőket, 45 év feletti munkavállalókat, álláskeresőket, közfoglalkoztatottakat és az aktív idős korosztályt célzó eszközpályázatra 1940 háztartás nyújtott be érvényes kérelmet összesen 1550 darab notebookra és 480 darab táblagépre. A pályázat során egy háztartás egy eszközt kaphatott, az aktív idősek tabletre, míg a többi célcsoport pályázói notebookra pályázhattak. Ez alól csak a nagycsaládosok képeztek kivételt, ők ugyanis egy notebook és egy tablet használatára egyszerre pályázhattak.

Cikk folytatása az alábbi linkre kattintva érhető el:

Szegeden járványkórházat hoznak létre

Mary Watson a Vikárban

2017. június 19-én, hétfőn Mary Watson a Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti...