A Szabolcs Néptáncegyüttes 60. Születésnapját gálaműsorral ünnepelte szombaton, a Continentál Arénában. Több generáció mutatta be táncait, kicsik és nagyok több órán keresztül szórakoztatták a közönséget! Boldog szülinapot Szabolcs Néptáncegyüttesnek sok szép produkciót még a jövőben! Fotók: Tamás Mercédesz
#kapcsolódó
A nagy érdeklődésre való tekintettel az E-misszió Egyesület – átdolgozott,...
Már 1,28 millióra nőtt a regisztrált koronavírus-fertőzöttek száma a világban