Abigélesek színesítették a kórházi szürkeséget

Abigélesek színesítették a kórházi szürkeséget

Az Abigél Művészeti Szakgimnázium képzős diákjai és tanárai tervezésében és kivitelezésében készült a falkép.

A felkérés a Jósa András Kórház Onkológia részlegéről érkezett az alagsori váróból és irodákból látható szürke fal festésére a "szebb kilátásért".

A festés önkéntes közösségi munkában és tanórai keretek közt történt.

A fotók bemutatják a munkafolyamatot és a végeredményt.







#kapcsolódó

Hellonyiregyhaza.hu magazinműsor

Hellonyiregyhaza.hu magazinműsor

A Nyíregyházi Televízió új magazinműsora 2. alkalommal jelentkezett. Ha lemaradtál...

A Nyíregyházi Ridens diákjai is előadtak az adventi forgatagban

A Nyíregyházi Ridens diákjai is előadtak...

Előadás az adventi forgatagban