Aerobik Magyar Kupa a hétvégén

A Flexi Team versenyzői is rajthoz állnak a Magyar Kupa nyíregyházi fordulóján. Részletekért kattints ide!

A hétvégén rendezik Nyíregyházán az Aerobik Magyar Kupa 3. fordulóját. 26 egyesület több mint 800 versenyzője vesz részt a Continental Arénában a két napos viadalon.

- Köszönet a szülőknek, mert nélkülük nem szervezhetnénk meg ezt a versenyt. Nagyon bízom abban, hogy eredményesek leszünk - mondta Magyar D. Judit edző.

A tét nagy, mivel a legjobbak a döntőbe juthatnak. A szervező Flexi Team színeiben 24 csapat indul.

- Bár még fiatal egyesületről van szó, így is az elmúlt években folyamatosan nő az aerobikozó gyerekek száma, jelenleg 150 tagja van a nyíregyházi klubnak, akik közül a legfiatalabb mindössze három éves - mondta Takácsné Gaál Krisztina edző.

Szombaton a kisebb korosztályok kezdik a versenyt és folyamatosan tart a viadal vasárnap is. A Flexi Team már több nemzetközi tornán is elindult, jól szerepelt Csehországban és Szlovákiában is.

Dankó László

Felsősimai Toros Napok!

Részletekért kattints ide!

Pálinka, mint örökség