Karácsonyi hangulat a Kossuth téren

Karácsonyi hangulat a Kossuth téren

Az eső ellenére is tele volt a Kossuth tér november 27-én, Advent első vasárnapján. A hagyományokhoz híven most is színes programok várták az érdeklődőket és dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere felkapcsolta az ünnepi fényeket. A Cantemus kórus műsora után és az első gyertya meggyújtását követően, Szűcs Judit szórakoztatta a látogatókat. Nézd meg a képeket!

Fotó: Szarka Lajos

#kapcsolódó

11 351 ÚJ NÖVÉNY DÍSZÍTI MAJD A KÉT TERET

11 351 ÚJ NÖVÉNY DÍSZÍTI MAJD A KÉT...

Az önkormányzati projekt keretében megújuló Benczúr és Bessenyei tér növényzete...

Családi nap a Kossuth Lajos Gimnáziumban

Családi nap a Kossuth Lajos Gimnáziumban

Hétvégén családi napot tartottak az Evangélikus Kossuth Lajos Gimnáziumban....