Nagy pelyhekben hull a hó

Nagy pelyhekben hull a hó

Az idén először esik a hó ilyen nagy pelyhekben . Vannak akik örülnek neki, vannak akik nem, de én amondó vagyok, hogy ha már el kell viselnünk a téli hideget, legalább egy kis havazásban is lehessen részünk. Te örülsz neki, ha havazik?

Fotó: Trifonov Éva

#kapcsolódó

Diákmunka a Nyíregyházi Állatparkban

Diákmunka a Nyíregyházi Állatparkban

Diákmunkások és közösségi szolgálatot teljesítő diákok töltik napjaikat a Nyíregyházi...

Nyílt nap a Ridensben

Nyílt nap a Ridensben

A Nyíregyházi RIDENS Szakgimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Készségfejlesztő...