Nagy pelyhekben hull a hó
Az idén először esik a hó ilyen nagy pelyhekben . Vannak akik örülnek neki, vannak akik nem, de én amondó vagyok, hogy ha már el kell viselnünk a téli hideget, legalább egy kis havazásban is lehessen részünk. Te örülsz neki, ha havazik?
Fotó: Trifonov Éva
#kapcsolódó
Nagyvállalkozók figyelem! A december 20-án esedékes helyi iparűzési adó előleg...
Második alkalommal rendezte meg a Kölcsey Ferenc Gimnázium az egészségügyi...