KALÓZOK, BÉBI ÚR ÉS HORROR A KRÚDY MOZIBAN

A Krúdy Art Mozi májusi műsora.

Parádés filmlista várja Nyíregyháza egyetlen művészmozijának látogatóit májusban is. A klasszikus Kincsem, Menedék és Bébi úr után premier előtt érkezik A galaxis őrzői vol. 2. És ha mindez nem lenne elég, a Basement (A pince) című magyar horror közönségtalálkozóval egybekötött vetítésén is részt vehetünk, ahova jó eséllyel a film külföldi sztárjai is ellátogatnak majd. De nem feledkezik meg a Krúdy Art Mozi a Magyar Film Napjáról (május 18.) sem, május 27-én pedig Természetfilm Fesztivállal kedveskednek a szervezők.

A mi abszolút májusi kedvencünk a Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja, melyet május 25. és 31. között láthatunk a nyíregyházi művészmozi vásznán.

Farkas Fanni

Jön az "AZ" második része

Formálódik az AZ 2. stábja, úgy tűnik, két új szereplő kilétére is fény derült...

A Krúdy Art Mozi márciusi műsorterve

Márciusban is vár a Krúdy Art Mozi!