Képregény Fesztiválon a Tekerd! csoport

Képregény Fesztiválon a Tekerd! csoport

A Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tekerd! csoportja május 14-én részt vett a 13. Budapesti Nemzetközi Képregény Fesztiválon.

"Négy, már korábban épített képünket állítottuk ki. Frank Miller Batmanje mellett három, különböző művész által rajzolt, Deadpoolt vittünk. Amellett, hogy nagyon jól éreztük magunkat, több hazai rajzolóval is megismerkedtünk. Sőt, a közösségi oldalakon megosztott képeinket a MARVEL rajzolói megosztották és kommentelték is."

Hudák Zsolt

#kapcsolódó

A Kölcseysek sítáborban voltak!

A Kölcseysek sítáborban voltak!

A Kölcseysek sítáborban voltak!

MIKULÁS AZ INCZÉDYBEN

MIKULÁS AZ INCZÉDYBEN

Megérkezett a „Tél apó” az Inczédybe is.