Gratulálunk Noémi!

Gratulálunk Noémi!

2017. június 1-4. között került megrendezésre Gyulán az EDÜ (Erkel Diákünnepek). A kulturális, ifjúsági fesztiválon a középiskolások 15 kategóriában mérhették össze tudásukat és tehetségüket.

A Nyíregyházi Vasári Pál Gimnázium tanulója Giliga Noémi a szólóénekesek versenyén III. helyezést ért el.

Felkészítő tanára intézményünk pedagógusa, Kazár Ticiána.


Fotó: Facebook

#kapcsolódó

Sorra nyeri  a versenyeket Dankó Jázmin!

Sorra nyeri a versenyeket Dankó Jázmin!

Énekel, fuvolázik Dankó Jázmin, egészen kicsi kora óta. Mondhatjuk, a vérében...