Élvezzétek a nyarat! De ne a szobában, a gép mellett! Ki a szabadba! Strandra, vízpartra, erdőbe, hegyekbe!
FB
fotó:internet
A Bánki 10.B osztálya Eger, Szilvásvárad, Bogács környékén kirándult. A diákok...
A 8. Nyírség Nemzetközi Néptáncfesztiválon készült képek jól tükrözik az esemény...