Tűzijáték a VIDOR zárónapján

Tűzijáték a VIDOR zárónapján

Augusztus 20-án elmaradt a városban a tűzijáték a rossz időre való tekintettel, de meg lesz tartva a VIDOR Fesztivál zárónapján.

Szeptember 2-án 22 órakor várnak mindenkit a Kossuth térre, aki szeretné megnézni a városi tűzijátékot! A szervezők bíznak benne, hogy jó idő lesz azon a napon.



#kapcsolódó

Nyárindító party a Mustárházban

Nyárindító party a Mustárházban

Szent Iván éji nyárindító party! Neked is ott a helyed!

„A legkisebb elismerés is sokat számíthat” – Interjú az Év Tanárával, Orosz Tamással!

„A legkisebb elismerés is sokat számíthat”...

„A legkisebb elismerés is sokat számíthat” – Interjú az Év Tanárával, Orosz...