Nyíregyházát is elérték a viharfelhők

Nyíregyházát is elérték a viharfelhők

Úgy volt, hogy már tegnap ideér térségünkbe a lehűlés és az eső. Bizonyos előrejelzések szerint jégesőre is lehetett számítani.

De tegnap még jó időben volt részünk, viszont ma koradélutára városunk felett is gyülekezdtek a szürke felhők és esni kezdett az eső.


#kapcsolódó

Ezeken a szombatokon kell dolgozni és iskolába menni

Ezeken a szombatokon kell dolgozni...

Hamarosan itt az őszi, majd a téli szünet, de addig lesz még pár szombat, amit...

Július végétől indul az albérletek keresése - Ilyenkor emelkednek az árak

Július végétől indul az albérletek...

A felsőoktatási felvételi ponthatárok kihirdetését, július 24-ét követően felélénkül...