Fantasztikus hangulatban telt a Kodály Zoltán Általános Iskola 5. évfolyamának tanulmányi kirándulása. A képeken is látszik, hogy a gyerekek nagyon jól érezték magukat Aggtelken!
#kapcsolódó
Micsoda izgalmak - Megcsúsztak a vizes aszfalton, letarolták a virágokat
A karácsonyi csoda létezik Nyíregyházán is! – Barna bácsi, az egykori hajléktalan...