KÖNYVTÁRI VILÁGNAP A SZÉCHENYIBEN
Iskolai Könyvtári Világnapot tartottak a Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma könyvtárában.
#kapcsolódó
A MÉHEK NAPJÁT 1994-től a Magyar Méhészek Egyesületének kezdeményezésére április...
Rendkívüli történelem órán emlékeztek meg a Nyíregyházi Szakképzési Centrum...