Hősökre emlékeztek a wesselényisek

Hősökre emlékeztek a wesselényisek

Az 1956-os forradalomra emlékeztek a Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma intézményében 2017. október 20-án.

Az iskola 10/D osztályos tanulói szerkesztett műsorral tisztelegtek '56 hősei előtt, kiknek sorsvállalása ma is példa lehet a fiatalok számára.

A műsort Zolcsák Zsuzsanna tanárnő rendezte.

#kapcsolódó

JÓSAVÁROSI NAPOK

JÓSAVÁROSI NAPOK

47. alkalommal várják színes, érdekes programok a Jósavárosi Napok résztvevőit....

Ma van a Könyv Napja

Ma van a Könyv Napja

1995-ben az UNESCO A KÖNYV NAPJÁvá nyilvánította április 23-át katalán javaslatra....