Nyílt nap volt a Bánkiban
Nyílt napot tartottak a Nyíregyházi Szakképző Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiumában 2017. november 07-én. A rendezvényre ezen a napon, a nyíregyházi általános iskolák nyolcadikos diákjait várták.
#kapcsolódó
Az igazi tél megérkezett a Nyíregyházi Egyetem Tuzson János Botanikus Kertjébe...
Pontosabban a Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium,...